Seria FIT K dla dzieci

W skład naszych siłowni plenerowych dla dzieci wchodzą różne, naprawdę ciekawe i bezpieczne urządzenia. Są one podobne do tych znajdujących się w siłowniach zewnętrznych dla dorosłych, jednak charakteryzują się mniejszych rozmiarem i oczywiście atrakcyjnym designem. Wśród urządzeń siłowni zewnętrznych dla dzieci można wyróżnić: biegacza, wahadło, pajacyka, rowerki i stepperki, jeźdźca, a nawet ławkę i prostownik.

Urządzenia mogą stanowić odrębne siłownie dla dzieci. Jest to również ciekawa alternatywa na uzupełnienie placów zabaw. Urządzenia nie wymagają nawierzchni bezpiecznej – wysokość swobodnego upadku poniżej 1m.

Urządzenia siłowni zewnętrznej dla dzieci jak i dla dorosłych mogą stanowić jedną siłownię z tym, że urządzenia dla dzieci muszą być wydzielone od urządzeń dla dorosłych na przykład ławką parkową lub roślinnością.

Urządzenia siłowni zewnętrznej spełniają wszelkie restrykcyjne normy. Przeznaczone są do użytkowania dla dzieci, więc wymagania są wygórowane. Bezpieczeństwo to nasze drugie imię – nie pozwolimy na wszelakie zagrożenia występujące w urządzeniach siłowni zewnętrznej dla dzieci.

Pamiętajmy, że NIE MOŻNA IŚĆ NA KOMPROMIS JEŻELI CHODZI O BEZPIECZEŃSTWO.
Nasze urządzenia posiadają certyfikaty PN-EN 16630 oraz PN-EN 1176.

Jeszcze raz zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu!

Wspólnie zadbajmy o zdrowie najmłodszych