• Siłownie zewnętrzne
 • Siłownie plenerowe
 • Outdoor fitness

Siłownie zewnętrzne dla dzieci. Ćwiczenia i zabawy dla najmłodszych

Atrakcyjne siłownie zewnętrzne dla dzieci to nasza odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na miejsca, gdzie najmłodsi mogliby aktywnie spędzić czas. W skład siłowni zewnętrznych dla dzieci wchodzi wiele ciekawych i bezpiecznych urządzeń do ćwiczeń. Zachęcamy do przejrzenia oferty.

Realizowane przez Fit Park siłownie zewnętrzne dla dzieci wyróżniają się estetyką oraz posiadają wszelkie atesty i zabezpieczenia które powodują, że dzieci mogą korzystać z urządzeń do ćwiczeń całkowicie bezpiecznie.

Siłownie plenerowe dla dzieci to świetne miejsca do aktywnego spędzania czasu. Jako wiodący producent siłowni zewnętrznych w Polsce zauważyliśmy, że siłownie plenerowe dla dorosłych cieszą się ogromną popularnością – nie tylko wśród starszych, ale także maluchów, które bardzo często odwiedzają takie miejsca razem z rodzicami.

Niestety urządzenia dla dorosłych nie spełniają standardów bezpieczeństwa odpowiednich dla dzieci, dlatego podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu siłowni plenerowych dla dzieci do naszej oferty – chcemy, aby powstawało jak najwięcej takich miejsc, gdzie dzieci mogłyby już od najmłodszych lat wyrabiać w sobie nawyk regularnej aktywności fizycznej, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Zobacz naszą atrakcyjną ofertę!

Zalety siłowni zewnętrznych dla dzieci

Na samym początku trzeba wspomnieć, że nasze siłownie zewnętrzne dla dzieci są wyposażone w pełni bezpieczne urządzenia – dopasowane do wzrostu i poziomu aktywności dziecka – dzięki czemu pomagają poprawić dziecięcą kondycję, jednocześnie w żaden sposób nie szkodząc dopiero kształtującemu się małemu ciału.

Siłownie zewnętrzne dla dzieci to atrakcyjne i ciekawe miejsca, gdzie dzieci mogą aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Jak wiadomo, maluchy szybko się nudzą, dlatego zadbaliśmy o to, aby ta nuda nie dopadła ich na naszej siłowni plenerowej. Ćwiczenia na specjalnych urządzeniach nie tylko służą zdrowiu i poprawie kondycji, ale są także świetną zabawą!

Siłownie plenerowe przeznaczone dla dzieci propagują zdrowy styl życia wśród naszych pociech, zachęcając do aktywności fizycznej już od najmłodszych lat. Jak wiadomo, w Polsce coraz więcej dzieci zmaga się z otyłością – obecnie jest to już na tyle poważny problem, że lekarze biją na alarm! Właśnie dlatego tak ważne jest tworzenie miejsc, gdzie dzieci będą mogły poruszać się, poćwiczyć, świetnie się przy tym bawiąc.

Urządzenia siłowni zewnętrznych dla dzieci zostały specjalnie przystosowane wizualnie w celu zachęcenia pociech do korzystania. Sprzęty są kolorowe oraz posiadają ciekawe grafiki, dzięki czemu dzieci nie przejdą obok nich obojętnie.

Nasze siłownie zewnętrzne dla dzieci spełniają normy zawarte w certyfikatach PN-EN 16630 oraz PN-EN 1176. Dzięki temu można nam zaufać w sprawie bezpieczeństwa najmłodszych podczas ćwiczeń.

>> Urządzenia siłowni zewnętrznych dla dzieci

Siłownie zewnętrzne dla dzieci to aktywność fizyczna i zabawa


 • biegacz dla dzieci

  Biegacz dla dzieci

 • Zestaw urządzeń siłowni dla dzieci

  Zestaw urządzeń

 • rower dla dzieci

  Rower dla dzieci

 • zestaw urządzeń siłowni dla dzieci

  Zestaw dla dzieci

 • twister dla dzieci

  Twister dla dzieci • Tai Chi dla dzieci

  Tai Chi dla dzieci

 • Tai Chi dla dzieci

  Tai Chi dla dzieci

 • surfer dla dzieci

  Surfer dla dzieci

 • Surfer i pajacyk dla dzieci

  Surfer i pajacyk

 • pajacyj i serfer dla dzieci

  Pajacyk i surfer